Xiaomi odhalilo unikátní chytrou troubu. Můžete ji využít jako mikrovlnku, ale také vařit pokrmy na páře

xiaomi trouba
  • Xiaomi představilo novou chytrou troubu
  • Funguje jako mikrovlnka, horkovzdušná i parní trouba zároveň
  • V Číně se prodává v přepočtu za asi 6 200 korun 

Xiaomi, respektive její podznačka Mijia se v Číně vytáhla s novým produktem, který vypadá velice zajímavě. Jedná se o chytrou troubu Mijia Smart Steam Oven, kterou můžete využívat buď jako mikrovlnku, horkovzdušnou troubu nebo parní troubu.

Maximální výkon činí až 1200 W, přičemž trouba má objem 27 litrů. Celkově jde o poměrně kompaktní zařízení (459 x 396 x 496 mm) a lze ji využít na rychlý ohřev jídla, vaření v páře, což je skvělý způsob zdravého vaření (nepotřebujete žádný olej ani jiný tuk), pečení či grilování. Pokud byste chtěli, můžete si v ní dokonce vyrobit i jogurt, takže ji lze využít téměř na cokoliv.

Na přední straně se nachází 1,32palcový OLED displej, kterým budete troubu ovládat, avšak využít můžete také mobilní aplikaci, ve které se nachází stovky receptů. Čínsky mluvící uživatelé ocení také přítomnost asistenta XiaoAI. V tuto chvíli se je k dispozici za 1999 juanů, což je asi 6 200 korun bez daně. Zatím je k zakoupení jen v Číně, avšak se dá očekávat, že se dostane časem i na Aliexpress a tak ji za nějaký ten příplatek budeme moci objednat i k nám.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si troubu od Xiaomi?

Zdroj: Xiaomiui

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)