Nová sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro vás prý vezmou virtuálně do kina

Xiaomi Buds 3T Pro sluchátka

Kromě telefonů řady 12 a hodinek Watch S1 a S1 Pro dnes společnost Xiaomi představila také nová bezdrátová sluchátka Buds 3T Pro. Mají zaujmout mimo jiné kvalitním prostorovým zvukem ve „studiové kvalitě“, který zajišťuje zcela nová funkce Dimensional audio. Novinka rovněž sází na aktivní potlačení hluku (ANC), které má tři základní úrovně a také možnost adaptivního přizpůsobení. Nejsilnější režim si poradí až s hladinou 40 dB. K dispozici je také mód Transparency pro propouštění okolního zvuku.

Tyčinkové špunty umějí také po připojení k vybraným Xiaomi a Redmi produktům reagovat na pohyb a pozici hlavy tak, aby zvuk zůstal na svém správném místě. O přednes se starají 10mm dvoumagnetové měniče a sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro nabízejí skrze konektivitu Bluetooth 5.2 BLE mimo jiné kodek LHDC 4.0.

Xiaomi Buds 3T Pro konstrukce

Běžná výdrž samotných sluchátek je 6 hodin, v kombinaci s pouzdrem pak velmi příjemných 24 hodin. Mezinárodní cena nových Xiaomi špuntů činí 199 dolarů, což je v přepočtu asi 4 500 Kč. O dostupnosti v ČR zatím přesné info nemáme.

Co říkáte na cenu nových Xiaomi Buds 3T Pro?

Zdroj: TZ Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)