Xiaomi brzy představí RedmiBook Pro s poslední generací Intel procesorů

Xiaomi brzy představí RedmiBook Pro

Xiaomi brzy představí nový RedmiBook Pro s poslední generací Intel procesorů. Společnost to oznámila prakticky hned poté, co Intel představil své nové procesory pro notebooky. Můžeme se tak těšit na novou generaci Tiger Lake H, která nabídne lepší výkon.

Xiaomi brzy představí RedmiBook Pro

RedmiBook Pro bude uveden na konferenci, která se bude konat v únoru a spolu s ním má být představený také telefon Redmi K40. Nemáme sice oficiálně potvrzeno, že budou oba dva produkty součástí jedné akce, je to však vzhledem k podobným datumům velice pravděpodobné. Je možné, že bude RedmiBook Pro uveden na MWC Šanghaj 2021, který se bude konat 23. až 25. února.

Xiaomi brzy představí RedmiBook Pro

Tiger Lake H je řada čipsetů určená pro notebooky na náročnější činnost, jako jsou hry, popřípadě práce v náročných programech. Je tedy jasné, že se bude notebook opírat spíše o dobrý hrubý výkon, nežli nějakou přehnaně dobrou výdrž baterie. Dá se také čekat, že v něm nalezneme dedikovanou grafickou kartu a NVMe SSD disk.

Jak se na notebook těšíte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)