Herní řada Xiaomi Black Shark 5 míří na globální trh

xiaomi black shark 5

V březnu letošního roku nám čínský gigant Xiaomi ukázal novou generaci svých herních mobilů Black Shark, konkrétně modely Black Shark 5, Black Shark 5 Pro a Black Shark RS. V tuto chvíli je koupíte pouze v Číně, což se ale brzy změní. Firma totiž oznámila datum uvedení na globální trh.

Xiaomi uvede na globální trh další herní mobily

Malajsijská odnož firmy na sociálních sítích uvedla, že se telefony Black Shark 5 a Black Shark 5 Pro představí již 8. června, ale samozřejmě se dostane také na ostatní trhy a očekává se, že i ten evropský. Jak již bylo řečeno, telefony jsou už několik týdnů na trhu. To znamená, že víme co od nich můžeme čekat.

Základní verze se chlubí čipem Snapdragon 870, zatímco Pro verze dostala Snapdragon 8 Gen1. Samozřejmostí jsou také rychlé displeje, rychlé nabíjení nebo nadstavba MIUI 13. Pokud tedy zvažujete nákup herního telefonu, možná bychom si počkali minimálně na ceny. Za zvážení ale stojí třeba námi recenzované POCO F4 GT.

Zkoušeli jste někdy herní mobil?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)