Xiaomi Black Shark 2 bude mít obrovský výkon. Herní mobil již prošel AnTuTu

xiaomi black shark 2 spekulace

Xiaomi Black Shark 2 se představí již za dva týdny. Jedná se o třetí herní telefon od Xiaomi. A to po klasickém Black Shark a Black Shark Helo, který byl určen pouze pro Asii. Nyní už se dočkáme nové generace, která je určena i pro západní svět. Novinka má kódové označení Skywalker a nedávno se objevila v AnTuTu benchmarku. Díky tomu známe první parametry i výkon.

Xiaomi Black Shark 2 chystaný herní telefon: Představí se 18. března

V databázi AnTuTu benchmarku se nedávno objevil nový telefon s kódovým označením Xiaomi Black Shark Skywalker. Není moc těžké si to spojit s tím, že se jedná o nový herní telefon od čínské společnosti.

xiaomi black shark 2 antutu

Vidět můžeme základní parametry. O výkon se bude starat Snapdragon 855, který doplní minimálně 8GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Pravděpodobně ale uvidíme i varianty s 12GB RAM a 256GB úložištěm. Velikost displeje nebyla odhalena, ale víme, že bude mít rozlišení 2340 x 1080 pixelů.

Pokud jde o samotný výsledek, tak získal 359 973 bodů. To zhruba odpovídá telefonu se Snapdragonem 855, nicméně nedávno představený Xiaomi Mi 9 je na tom z pohledu AnTuTu lépe, v měřeních získává o několik desítek tisíc více bodů. Může to být ale způsobeno i tím, že se testovala verze s menší RAM pamětí a hlavně nefinálním softwarem, který může mít vliv na finální výsledek AnTuTu. První generaci Black Shark jsme nedávno recenzovali, bude rozhodně zajímavé, jestli si společnost poradí s některými problémy, které jsme při testovaní narazili. Představení telefonu je plánováno na 18. března.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na nový herní telefon Xiaomi Black Shark 2?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)