Xiaomi představilo nový běžecký pás na domácí použití: Potěší nízkou cenou

bezecky pas xiaomi predstaveni

Běžecký pás je hodně užitečný produkt, který lidem pomáhá udržovat si kondici, bez ohledu na to, jaké je venku počasí. Jeden z mínusů běžeckých pásů je však jejich cena, velikost a vysoká váha. Nedají se tak využít doma. Xiaomi nedávno ukázalo s přenosným běžeckým pásem WalkingPad mini, že to jde levně. Nyní se představil nový druh běžeckého pásu Kingsmith Xiaojin.

Nový běžecký pás Xiaomi potěší nízkou cenou i vysokou skladností

Novinka je o trochu větší, než první verze WalkingPad Mini. Pořád jde ale o velmi skladný pás. Mezi novými funkcemi si na první pohled všimnete opěry pro ruce, které slouží jako podpora, pokud už člověk nemůže a chce si mírně odpočinout. Zároveň se tato opěra využila k instalaci informačního panelu, kde můžete sledovat rychlost, uběhnutou vzdálenost, případně řešit nastavení. Potěší také to, že i s touto opěrou se dá složit do kompaktních rozměrů a poté jej můžete uložit například pod postel, takže vám nebude doma zabírat místo, když jej nepoužíváte.

Používá se elastický pás, který údajně věrně simuluje běh na silnici. Jedná se o produkt, který jde zapojit do chytrého domácnosti Xiaomi. Ovládat se dá pomocí mobilní aplikace Mijia, díky tomu tak nemusíte využívat informační panel a zároveň se vám rovnou do telefonu odešlou data. Nejzajímavější je to u ceny tohoto produktu. V současné době je k dispozici na čínské crowdfundingové stránce YouPin za cenu 1899 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 7 500 Kč. Je tak dokonce levnější než první verze WalkingPad Mini, a to i když má více funkcí a je vybavenější. V Číně jde do prodeje na konci prosince, během příštího roku by se tento běžecký pás měl dát koupit i u nás.

Jak se vám líbí tento běžecký pás Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)