Xiaomi Xiao Qiao SmartRun: Nový chytrý běžecký pás za nízkou cenu

Xiao Qiao SmartRun bezecky pas xiaomi

Od Xiaomi jsme tento rok mohli vidět již dva chytré běžecké pásy. Ten poslední, se představil minulý měsíc. Úspěch měl obrovský, proto není divu, že čínská společnost ještě těsně před Vánoci představila levnější verzi. Název má Xiao Qiao SmartRun.

Běžecký trenažer Xiao Qiao SmartRun má velmi lákavou cenu

Nový běžecký pás od Xiaomiminimalistický design, který kombinuje bílou a šedou barvu. Jedna ze zajímavostí je patentovaná technologie s názvem Silkworm. Tato technologie absorbuje nárazy při běhu a údajně šetří kolena běžce. Zároveň je tento systém navržen tak, aby ztlumil zvuk vydávaný při běhu.

xiaomi bezecky pas

Nechybí ani snímač tepové frekvence, který je schovaný v levé části rukojeti. Data ze snímače se zobrazují na displeji. Další zajímavostí je speciální tlačítko na boku pásu, které slouží k automatickému složení pásu pro rychlé uskladnění. S telefonem se propojuje pomocí Wi-Fi. V telefonu si můžete nastavit režimy běhání, sledovat tepovou frekvenci i další data z běhů.

Váha pásu je 39,5 kilogramu, nosnost je až 100 kilogramů. Maximální rychlost, kterou se dá na pásu běhat, je 12 kilometrů za hodinu. Cena tohoto výrobku je hodně lákavá. V Číně se začne prodávat koncem ledna za cenu 999 CNY. V přepočtu s DPH cca 4 tisíce Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Přemýšleli jste někdy o pořízení běžeckého pásu domů?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)