Xiaomi levná a výkonná bezdrátová nabíječka do auta

Bezdrátová nabíječka do auta Xiaomi

Xiaomi je známé i pro své levné a kvalitní příslušenství k mobilům. Mezi poslední kousky, které se objevily na trhu, patří bezdrátová nabíječka Xiaomi do auta s výkonem až 20 W a nízkou cenou.

Automatické uchycení mobilu a vysoký výkon

Xiaomi WCJ02ZM, což je poměrně krkolomný název této bezdrátové nabíječky, je určená pro uchycení do větráku klimatizace. Snadno ji tedy uchytíte ve většině aut a nebude překážet na čelním skle. Nabíječka obsahuje infračervený senzor, díky kterému pozná, že jste přiložili mobil a uchytí ho. Pokud potřebujete telefon vyndat, stačí ho chytit a nabíječka ho automaticky pustí.

Xiaomi Wireless Car Charger (WCJ02ZM)

Xiaomi Wireless Car Charger (WCJ02ZM)

Důležitým prvkem u nabíječky je její nabíjecí výkon. Vzhledem k tomu, že je tato nabíječka přímo stvořená pro Xiaomi Mi 9 podporující až 20W bezdrátové nabíjení, má právě takový výkon. Je to tedy nejvýkonnější bezdrátová nabíječka na trhu a mobil nabije stejně rychle, jako většina klasických rychlých nabíječek. Nabíječka je samozřejmě kompatibilní s dalšími telefony od značek Samsung, Apple iPhone, Huawei atd.

Bezdrátová nabíječka Xiaomi má bohaté příslušenství a nízkou cena

Balení bezdrátové nabíječky Xiaomi WCJ02ZM obsahuje vše, co budete potřebovat. Kromě samotné nabíječky se tam nachází USB-C kabel a výkonný adaptér, aby jste bez problémů využili maximální výkon 20W. Bezdrátovou nabíječku do auta od Xiaomi pořídíte na eshopu Gearbest za cenu 42 USD (930 Kč).

Jak nabíjíte mobil v autě?

Zdroj: gearbest.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)