Xiaomi za pár dní představí Smart Band 8 Pro. Nabídne vychytávky z Apple Watch a větší displej

xiaomi smart band 8 pro
  • Xiaomi uspořádá 14. srpna velkou tiskovou konferenci
  • Objeví se na ní nová skládačka, tablet i Smart Band
  • Ten nabídne větší displej a funkce, které známe z Apple Watch

Společnost Xiaomi uspořádá už v pondělí, 14. srpna další tiskovou konferenci, na které představí hromadu zajímavých produktů. Už teď víme minimálně o třech. Hlavní slovo si pochopitelně vezme ohebný Xiaomi Mix Fold 3, dostane se však také na tablet Xiaomi Pad 6 Max a Xiaomi Smart Band 8 Pro.

Xiaomi Mi Band se od své první generace neskutečně proměnil. Vždyť už třeba Smart Band 7 Pro připomíná spíše chytré hodinky, nežli fitness náramek a čínský gigant půjde s novou generací ještě o kousek dál. Jedním z nejvýraznějších zlepšení, které Xiaomi Smart Band 8 Pro obdrží, bude větší a lepší displej.

xiaomi smart band 8 pro náramek

Můžeme se těšit na 1,74palcový OLED displej ve tvaru obdélníku. Bude podporovat až 16,7 milionů barev, přičemž hustota pixelů má dosáhnout na hodnotu 336 PPI, což je shodný údaj jako má aktuální generace. Ta nabízí mimochodem 1,64palcový displej, takže trend zvětšování je zde zcela patrný. Počítat můžeme také s 60Hz obnovovací frekvencí.

xiaomi smart band 8 pro

Firma láká rovněž na nové softwarové vychytávky, jako jsou přizpůsobitelné widgety nebo možnost vytvořit si ciferník s portrétem. Už z prvních snímků je patrné, že si zde Xiaomi bere inspiraci z Apple Watch. Jako první zamíří Xiaomi Smart Band 8 Pro do Číny, ale časem by se mohl objevit i na českém trhu, jelikož aktuální Smart Band 7 Pro se u nás už několik měsíců prodává.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zatím pozdává Xiaomi Smart Band 8 Pro?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)