Xiaomi představilo automaty na nákup telefonů. Půjdou koupit stejně lehce jako káva

automat na nakup telefonu xiaomi

Xiaomi po vzoru Applu začalo po celém světě otevírat vlastní obchody či stánky, kde se dají koupit telefony a jiné zařízení této značky. Jak ale nyní společnost představila, nebude to končit jen u obchodů. Nově společnost bude telefony prodávat i přes automaty. Podobně jako když si chcete koupit kávu, svačinu či třeba pití.

Xiaomi už má i automaty na nákup telefonů

Jedná se o poměrně netradiční způsob prodeje telefonů. Automaty provozuje přímo Xiaomi, takže úplně odpadá koupě přes prostředníka. K dispozici už jsou ve velkých městech v Indii. A to na místech jako jsou stanice metra, letiště či obchodní domy. Placení telefonu probíhá klasicky přes kartu, případně půjdou použít klasické peníze.

Z dostupných fotografií můžeme vidět, že se v automatu nachází hlavně levnější telefony řady Redmi, ale i třeba Pocophone F1 s parametry prémiových zařízení. Kromě toho si můžeme všimnout i příslušenství jako jsou powerbanky, nabíječky, sluchátka, kabely, selfie tyč a dokonce i Mi Band 3. Jedná se rozhodně o zajímavé řešení prodeje telefonů. Trochu bychom se však báli toho, že by se mohla krabička telefonu při vydávání seknout, podobně jako se to občas děje u klasických automatů.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Co říkáte na tento nápad Xiaomi? Chtěli byste automaty na nákup telefonů i v Česku?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)