Máme nové informace o Xiaomi Amazfit GTS 2e a Amazfit GTR 2e

amazfit nové hodinky

Hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 a Amazfit GTS 2 nejsou na trhu úplně dlouho, přesto se objevují informace o nástupcích – Amazfit GTS 2e a Amazfit GTR 2e. Z minulosti víme, že čínský gigant vydává hodinky hned po Huawei. Příkladem mohou být hodinky Huawei Watch 2e.

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 2e a Amazfit GTR 2e

Hodinky Amazfit GTS 2e budou uvedeny na trh s označením A2021 a nové Amazfit GTR 2e budou označovány jako A2023. Uniklé fotografie, hodinek GTR 2e budou disponovat kulatým displejem. Model GTS 2e pak čtvercovým displejem, jako jsme u označení zvyklí. Další rozdíly mezi oběma hodinkami bude materiál řemínku a barva těla hodinek. Zatímco GTS 2e budou konkurencí hodinek Huawei Watch Gt2e, první zmiňované budou nejspíše konkurencí Huawei Watch Fit.

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 2e a Amazfit GTR 2e

Přesto zatím neznáme přesné datum uvedení obou modelů na trh. Obecně se však očekává, že přijdou na začátku příštího roku. Pokud se chcete pravidelně dovídat další informace, sledujte pravidelně náš web. Úniků bude totiž jen přibývat.

Co říkáte na oba modely?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)