TOPlist

Xiaomi urychlilo aktualizaci na Android 10. Majitelé Redmi Note 7 se dočkají dříve

xiaomi redmi note 7 aktualizace android 10 miui 11

V létě tohoto roku oznámilo Xiaomi, které telefony obdrží aktualizaci na Android 10 a nadstavbu MIUI 11. Častokrát je u těchto předběžných oznámení i informace o tom, že datum vydaní se může změnit. V první řadě je to kvůli tomu, aby si společnosti pojistily případné problémy a zdržení. Někdy se však stane i to, že aktualizace vychází dříve, než bylo plánováno. A to se nyní stalo u telefonu Redmi Note 7, kde se majitelé můžou na aktualizaci těšit dříve.

Redmi Note 7 může aktualizaci dostat dříve než Redmi Note 8

MIUI 11 a Android 10 se pro Xiaomi Redmi Note 7 objevil v domovské Číně v uzavřené betaverzi. A to s předstihem zhruba měsíce. Obecně bývá uzavřená betaverze dostupná 3 týdny, poté se přechází na otevřenou betaverzi, která trvá dalších zhruba 8 týdnů. Ve výsledku by tak mohla být aktualizace připravená v únoru 2020, což je dříve, než Xiaomi slibovalo.

android q miui 11 xiaomi redmi note 7

Zajímavé je i to, že Redmi Note 7 může obdržet aktualizaci dříve, než novější Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro, které běží na Androidu 9 Pie. Xiaomi pro tyto telefony vydalo již nadstavbu MIUI 11, ale přímo o aktualizaci na nový Android 10 nejsou informace.

[aps_product_sz id=“546857″]

Těšíte se na novinky v MIUI 11 a Androidu 10?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)