Xiaomi Airdots Pro: Levná bezdrátová sluchátka připomínající Apple Airpods

xiaomi airdots pro bezdratova sluchatka

V minulém roce jsme se dočkali prvních opravdu bezdrátových sluchátek Xiaomi. Nazývají se AirDots. Brzy se ale dočkáme zcela nové generace, která jakoby z oka vypadla sluchátkům od Applu. Novinka se má nazývat Xiaomi AirDots Pro a oficiálně představit se mají během několika dní. Nicméně s předstihem již dnes známe design i některé parametry. Pojďme se na ně podívat.

Xiaomi AirDots Pro aneb levná alternativa k Apple Airpods

Nejedná se o první únik informací ohledně těchto nových sluchátek. Už před měsícem jsme se dočkali záznamu u certifikace FCC. Ze záznamu vyplývalo, že se chystají další bezdrátová sluchátka i s krabičkou pro nabíjení. Nyní se na serveru MySmartPrice objevily rendery, které chystaná sluchátka ukazují v detailech.

Vidět můžeme to, že se chystají minimálně dvě barevné varianty. Kromě klasické bílé, se využívá i matně černá. Oproti první verzi AirDots se změnil razantně design a nyní mnohem více vypadají jako kopie Apple Airpods. K propojení s telefonem se bude používat Bluetooth 5.0 a rovněž už nyní víme, že samotná krabička se bude dobíjet pomocí USB-C. Očekávat se dá nízká cena, jak už je u Xiaomi zvykem. Datum představení není v tuto chvíli známé. Nicméně Xiaomi chystá za dva dny akci a spekuluje se, že právě zde se nová sluchátka představí.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám nová bezdrátová sluchátka Xiaomi AirDots Pro líbí?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)