Xiaomi a realme chystají ultrarychlé 150W nabíjení. Kdy by se mohlo objevit?

xiaomi realme 150w nabijeni

Xiaomi bylo jedním z prvních výrobců, kteří přinesli 120W nabíjení i do svých dostupnějších mobilů. Hovoříme zejména o Xiaomi 11T Pro, které se dá u nás koupit za cenu okolo 14 000 Kč a kromě vlajkového Snapdragonu 888 a fantastického displeje nabízí právě toto extrémně rychlé nabíjení. Nejnovější spekulace ale naznačují, že chce čínský gigant prolomit i tuto hranici.

150W nabíjení v telefonech realme a Xiaomi

Kromě Xiaomi má nabídnout 150W nabíjení také značka realme u svých nejvyšších modelů. Bohužel jsme se nedozvěděli žádné informace o tom, kdy by nám mohla firma tuto novinku představit, přesto jeden tip máme. Na trh se totiž pomalu chystá Xiaomi MIX 5, který bude možná pouze přeznačenou verzí Xiaomi 12 Ultra.

Právě tyto telefony jsou vždy nabité těmi nejnovějšími technologiemi, které dokáže čínská společnost poskytnout a tak by se teoreticky mohlo 150W nabíjení objevit už u tohoto modelu. Samozřejmě můžeme počítat také s čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 nebo AMOLED panel s qHD+ rozlišením.

Jak rychlé nabíjení má váš mobil?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)