Geniální vychytávka do každého auta? Nabíječka Xiaomi 67W Car Charger zamířila do Česka

xiaomi nabíječka do auta
  • Xiaomi 67W Car Charger je k dispozici v Česku
  • Dokáže nabíjet dvě zařízení současně, oběma dodá až 55 wattů
  • Nabíječku zalistovala hromada e-shopů, nejlevněji jsme ji našli za 590 korun

Xiaomi na globální trh minulý měsíc přineslo hned několik zajímavých produktů, přičemž nyní míří do Česka (v zahraničí) velmi populární adaptér do auta – Xiaomi 67W Car Charger. Ten nabízí dvojici portů i vysoký výkon, to vše za poměrně přijatelné peníze.

Xiaomi 67W Car Charger nabije tablet i powerbanku

Nabíječka Xiaomi 67W Car Charger se může pochlubit moderním designem. Je vyrobena z matného plastu a na horní straně nalezneme také svítící LED, která se zbarvuje podle výkonu. Pokud budete nabíjet nejvyšším možným výkonem, zbarví se do žluta, při nižším výkonu pak svítí modře.

Jedním z klíčových faktorů, který dělá nabíječku Xiaomi 67W Car Charger výjimečnou, je její vysoký nabíjecí výkon. Dokáže totiž poskytnout až (jak už samotný název říká) 67 wattů, a pokud byste chtěli nabíjet dvě zařízení současně, dokáže každému z nich dodat 55 wattů, což jsou velmi zajímavé hodnoty. Kromě telefonu můžete tedy nabíječku využít i pro nabití tabletu nebo některých notebooků. Samozřejmostí je ochrana proti zkratu, přepětí i přehřátí či nadproudu.

Cena a dostupnost Xiaomi 67W Car Charger

Nabíječku Xiaomi 67W Car Charger můžete pořídit ve většině českých e-shopů, nejlevněji jsme ji našli na MP za 590 Kč, jinde je o přibližně dvě stovky dražší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou nabíječku do auta používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)