TOPlist

Xiaomi 14T Pro bude střela! Kromě super výkonu nabídne velkou baterii a prémiové tělo

xiaomi 13t pro
  • Na podzim se zřejmě představí sub-vlajková řada Xiaomi 14T
  • Model Pro nabídne kromě super výkonu i další lákadla
  • Těšit se prý můžeme na prémiové zpracování a velkou baterii

Není žádným tajemstvím, že Xiaomi už nyní připravuje řadu 14T, jež na podzim letošního roku vezme útokem konkurenční vlajkové lodě. Dvojice smartphonů klasicky nabídne atraktivní výbavu za velice kompetitivní cenu, která je zařadí spíš do střední třídy. Dělo bude především o něco dražší Xiaomi 14T Pro.

Xiaomi 14T Pro se pokusí navázat na úspěch svého předchůdce. Již delší dobu se tuší, že telefon bude postaven na čínské exkluzivitě Redmi K70 Ultra, která by se měla představit v dohledné době a doplnit rodinku už tak velice úspěšných modelů. Na sociální platformě Weibo se o ní objevila řada zajímavých informací, které v nás vzbuzují velké naděje.

Xiaomi 13T

Mnohé z detailů si z předešlými úniky rozporují – je tudíž možné, že v Xiaomi nakonec v některých oblastech trochu změnili přístup. Dle pár dní starého příspěkvu má Redmi K70 Ultra (Xiaomi 14T Pro) dostat čipset MediaTek Dimensity 9300+, poskytující výkon na vlajkové úrovni. Insider dále hovoří o velké 5 500mAh baterii s podporou 120W dobíjení.

Xiaomi 14T Pro by dále mohlo nabídnout displej s rozlišením 1,5K a 144Hz obnovovací frekvencí či konstrukci tvořenou kovovým rámem a skleněnými zády. Chloubou má být také stupeň krytí IP68, jenž zajistí dostatečnou odolnost vůči vodě a prachu.

Která z údajných vlastností Xiaomi 14T Pro vás zaujala nejvíc?

Zdroje: Weibo

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)