Xiaomi 14 Pro prý dostane displej zakřivený na všechny strany

Xiaomi 14 Pro render zakřivený displej design

Pokud zůstaneme v segmentu klasických “placatých” telefonů a nebudeme zabrušovat mezi ohebné, rolovací či jinak flexibilní, není už po stránce designu a tvarů extra co vymýšlet. Výrobci se snaží odlišit hlavně modulem s fotoaparáty a tam kreativita většinou končí. Nicméně je zde prostor například pro to, aby si mobily jedné značky přisvojily zajímavý existující prvek od konkurence. To by mohl být případ připravovaného modelu Xiaomi 14 Pro, který podle současných odhadů bude mít displej zakřivený na všechny čtyři strany. S tím dříve bodoval Huawei.

Známý leaker Ice Universe na Twitteru sdílel render, na kterém je zachycená předpokládaná podoba telefonu Xiaomi 14 Pro. Jak je patrné mimo jiné z odlesků, měl by mobil skutečně zakřivený displej nejen na bocích, ale i nahoře a dole. Současně jsou naznačeny velmi, velmi tenké rámečky, které by byly stejné na všech čtyřech stranách. Jak jsme se přesvědčili právě u Huawei vlajek, tento design je velmi “cool”, ale současně není úplně nejpraktičtější.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké preferujete okraje displeje?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)