Klíčový únik: Xiaomi 14 bude mít výkonu na rozdávání

xiaomi 14 rendery

Už zanedlouho představí společnost Xiaomi svou novou vlajkovou řadu. Napsáno o ní byla hromada informací a v podstatě už teď známe většinu specifikací, a díky renderům také design nadcházející řady. Nyní bylo Xiaomi 14 (podle všeho čínská firma přeskočí jednu číslovku) otestováno v benchmarku Geekbench, takže si můžeme udělat obrázek o výkonu, kterého bude hromada.

Čínský gigant představí minimálně dva mobily z řady Xiaomi 14, přičemž v Geekbench byla spatřena základní varianta. Aplikace odhalila, že se pochlubí čipem Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 v kombinaci s 12 GB RAM. Na jedno jádro dosáhl telefon na skóre 1497 bodů a ve vícejádrovém testu 5089 bodů. To jsou jedny z nejvyšších hodnot, které Geekbench kdy zaznamenal a je jasné, že půjde o nekompromisní dělo, které zvládne i ty nejnáročnější hry na plné detaily.

xiaomi 14

Geekbench rovněž odhalil přítomnost Androidu 13, což považujeme u nadcházející vlajky za samozřejmost. Telefony se samozřejmě představí s drobným zpožděním i na globálním trhu.

Co říkáte na výkon Xiaomi 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)