TOPlist

Extrémní pád cen bestsellerů. Na Xiaomi 13T ušetříte až 7 tisíc

Xiaomi_13T displej

Komerční článek

  • Mobil Pohotovost má ve výprodeji loňské bestsellery od Xiaomi
  • Vynikající Xiaomi 13T se silným čipem a fotoaparáty Leica může být vaše už za 7 999 Kč
  • V akci jsou také telefony z řady Redmi Note 12, ten nejlevnější startuje na 2 989 Kč

Xiaomi 13T, jeden z nejlepších smartphonů loňského podzimu, je teď extrémně výhodný. Jedině u Mobil Pohotovosti jej oproti původní ceně pořídíte až o 7 tisíc výhodněji a dostanete k němu tříletou záruku v hodnotě několika tisíc zcela zdarma. Nabídka je však časově omezená.

Leica foťák, skvělý displej

Xiaomi 13T se stal hned od svého uvedení absolutním bestsellerem, což se dalo očekávat. Vždyť za cenu smartphonů střední třídy nabídne doslova vlajkové parametry – 144Hz AMOLED displej s integrovanou čtečkou otisků prstů, ultrarychlé nabíjení, velkou 5 000mAh baterii, odolnost IP68 a především pak parádní 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací, vyvinutým ve spolupráci se společností Leica, doplněný 50Mpx teleobjektivem a 12Mpx ultraširokoúhlým foťákem.

Xiaomi_13T

7 tisíc v kapse a prodloužená záruka

Teď se jeho koupě obzvlášť vyplatí, a to především u Mobil Pohotovosti. Právě tady jej dočasně pořídíte už za 7 990 Kč (původně 14 990 Kč), a to díky kombinaci slevy a výkupního bonusu. A aby toho nebylo málo, získáte i prodlouženou tříletou záruku jako dárek. Právě s tou můžete počítat i u kompletně zlevněné řady Redmi Note 12.

Ceny Xiaomi po odečtení slev a bonusu:

Xiaomi_redmi_note_12

Mobil Pohotovost GSM s.r.o.

je specialistou na prodej a servis mobilních telefonů a tabletů s více než dvacetiletou historií. Nabízí jak nové produkty z oficiální české distribuce, tak i zánovní a použité přístroje, a vyniká unikátní kombinací služeb, která zákazníkům umožňuje zboží nejenom koupit, ale i prodat, čímž mohou získat výhodnou cenu za nový přístroj. Společnost provádí opravy telefonů většiny značek a poskytuje autorizovaný, záruční i pozáruční servis. Prodejny vás překvapí moderním designem a mladý, profesionální tým vám nabídne individuální a přátelský přístup, ať už přicházíte s jakýmkoli úmyslem – nakoupit, prodat, opravit zařízení nebo získat radu.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)