Další střípky o Xiaomi 13: Jak to bude s velikostí?

xiaomi 13

Společnost Xiaomi s telefony ve vyšších třídách nešetří. Před týdnem nám ukázalo řadu Xiaomi 12T, kterou pro vás už testujeme, to ale letos nebude vše. Firma totiž se totiž chystá také na představení řady Xiaomi 13 a to v prosinci.

Nyní unikají podstatné detaily ohledně displejů mobilů Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. Čínský gigant sice před nějakou dobou potvrdil, že se letos dočkáme varianty Ultra i v Evropě, o té ale zatím nevíme vůbec nic. Je tedy více než pravděpodobné, že se ukáže až příští rok. Základní Xiaomi 13 má přijít s 6,38palcovým AMOLED panelem, který opět dostane Full HD+ rozlišení. Mezigeneračně tedy lehce naroste (Xiaomi 12 má 6,28palcový displej).

Xiaomi-13

Xiaomi 13 Pro má nabídnout totožný displej jako předchůdce. Půjde tedy o 6,73palcový AMOLED displej s QHD+ rozlišením. Oba dva mobily se pravděpodobně dočkají také čipu Snapdragon 8 Gen2.

Jak se těšíte na řadu Xiaomi 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)