Mrkněte jak fotí Xiaomi 13 Pro. Unikají i dvě videa

xiaomi 13 pro únik

Ještě včera si všichni mysleli, že dnes Xiaomi představí na své velké tiskové konferenci řadu nových produktů v čele s Xiaomi 13. Tak se ale nakonec nestane. Kvůli úmrtí exprezidenta firma událost odložila. Můžeme si alespoň zkrátit čekání a to díky dvěma novým videím, které odhalují fotoaparáty a krátký první pohled na Xiaomi 13 Pro.

Xiaomi 13 Pro má dostat 1palcový 50Mpx snímač Sony IMX989 a nebude chybět ani teleobjektiv s 3x optickým zoomem. První video odhaluje právě to, jak budou fotoaparáty v telefonu fungovat a stejně jako u řady Xiaomi 12S, která se ovšem prodává pouze v Číně se můžeme těšit na spolupráci s firmou Leica.

Xiaomi 13 Pro 75mm Telephoto Lens

Xiaomi 13 Pro 75mm Telephoto Lens

Další hands-on video odhaluje design telefonu a také část prostředí MIUI 14, které bude postaveno okolo Androidu 13. Zveřejněno bylo také několik fotografií, které ale berte s určitou rezervou, jelikož jsou oproti originálům komprimovány.

Xiaomi 13 Pro Hands-on Video #Shorts

Xiaomi 13 Pro Hands-on Video #Shorts

Uvažujete o koupi Xiaomi 13 (Pro)?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)