Xiaomi 13 Pro prý dostane špičkový hlavní snímač. Z jednoho mobilu ho už známe

xiaomi 12s ultra

Už za několik týdnů představí Xiaomi svou novou řadu vlajkových telefonů, která v sobě pravděpodobně zahrne dva mobily – Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro. Nyní se jeden z leakerů vyjádřil na adresu druhého jmenovaného telefonu a sdělil hned několik zajímavých specifikací a to včetně fotoaparátů, které mají být shodné s Xiaomi 12S Ultra.

Leaker Yogesh Brar sdělil, že Xiaomi 13 Pro dostane E6 displej od Samsungu, který disponuje AMOLED a LTPO technologiemi. Těšit se tedy můžeme na vysokou obnovovací frekvenci i vysoký maximální jas. Pod kapotou má tikat dosud nepředstavený čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen2 v kombinaci s 8/12 GB RAM a 128/256/512GB úložiště.

Xiaomi 13 Pro se má pochlubit také se třemi snímači v čele s hlavním obřím 50Mpx senzorem Sony IMX989, který dobře známe z Xiaomi 12S Ultra. Počítat můžeme také s 50Mpx ultraširokým snímačem a 50Mpx teleobjektivem. Stejný únik také tvrdí, že se můžeme těšit na Android 13 s MIUI 14, okolo kterého se teď tak trochu mlčí.

Jak se těšíte na nové Xiaomi telefony?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)