Tohle že má být nová vlajka? Xiaomi 13 Pro se vystavuje na renderech

xiaomi 13 pro design displej

V říjnu se na internet podívalo hned několik fotografií vyobrazující údajnou řadu Xiaomi 13. Unikla jak standardní, tak Pro varianta, a nyní se s námi leaker @OnLeaks podělil o rendery, které mají ukazovat design Xiaomi 13 Pro. Na první pohled byste si jej klidně spletli s Xiaomi Mi 11 Ultra. Počítejme tedy s velkým modulem foťáků, ale také poměrně velkým tělem.

Xiaomi 13 Pro prý disponuje celkovými rozměry 163 x 74,6 x 8,8 mm, rozhodně tedy nejde o žádného prcka. Pokud bychom započítali modul fotoaparátů, naroste telefon do tloušťky ještě o další 3 mm. Zároveň je telefon ale o něco kratší, než Xiaomi 12 Pro, které jsme pro vás před nějakým časem recenzovali. Těšit se však můžeme na zakřivený displej, průstřel se selfie kamerkou bude typicky uprostřed.

Xiaomi 13 Pro se má představit ještě do konce tohoto roku a jedna z klíčových vlastností má být přítomnost čipu Snapdragon 8 Gen2. Čínská vlajková loď má být zároveň prvním mobilem s novinkou od Qualcommu.

Co říkáte na design Xiaomi 13 Pro?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)