Objevilo se nové datum představení (nejen) řady Xiaomi 13

Xiaomi 13 nové náhradní datum termín

Na přelomu listopadu a prosince byla firma Xiaomi z důvodu úmrtí bývalého čínského prezidenta nucena jen pár desítek hodin před akcí odložit plánovanou velkou produktovou prezentaci. Domácí uvedení telefonů série Xiaomi 13 a řady dalších smart produktů bylo tehdy odsunuto na neznáme náhradní datum a pár dní bylo ze strany populární značky pochopitelné ticho. Teď, jak se zdá, je nový termín stanoven. Ačkoli nebyl úplně široce zveřejněn, v některých oficiálních kanálech je k nalezení.

Mobily Xiaomi 13, Android nadstavbu MIUI 14, hodinky Xiaomi Watch S2, sluchátka Xiaomi Buds 4 nebo třeba i 10Gbit router by měla čínská firma na domácím trhu představit 11. prosince, tedy tuto neděli. Datum mají zmiňovat aktualizované pozvánkové grafiky, kterých si všimli uživatelé značkové čínské prodejní aplikace Mi store. Jedná se o široký banner i pozvánku v plakátovém formátu.

Xiaomi 13 nové náhradní datum termín banner plakát

Nedělní termín není pro takto velkou prezentaci produktů rozhodně běžný. Vzhledem k okolnostem a blížícím se Vánocům je ale pochopitelné, že Xiaomi nejspíš nehodlá moc otálet nebo hledat příhodnější datum. Je pravděpodobné, že většina zařízení půjde nedlouho po uvedení do prodeje.

Jaké všechny produkty očekáváte, že budou představeny?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)