TOPlist

Xiaomi 13 Lite vezme střední třídu útokem. Očekáváme parádní design i slušný výkon

xiaomi civi 2

V posledních týdnech se s novinkami okolo telefonů Xiaomi roztrhl pytel. Většinou se jedná o vlajkové telefony, avšak nyní o sobě dal konečně vědět také mobil vyšší střední třídy. Má nést označení Xiaomi 13 Lite a s vysokou pravděpodobností půjde o přeznačený model z Číny.

Xiaomi 13 Lite bylo spatřeno v databázi Google Play Console. Ta odhalila nejen specifikace, ale také design a kódové označení Ziyi. Totožně je přitom označováno také Xiaomi Civi 2, které se své premiéry dočkalo na konci září loňského roku. Zbytek specifikací se rovněž shoduje právě s Xiaomi Civi 2, takže je téměř jisté, že se ho pod názvem Xiaomi 13 Lite dočkáme i v Evropě.

xiaomi 13 lite google play console

Telefon se pyšní AMOLED panelem se 120Hz obnovovací frekvencí a průstřelem, který nabízí řada iPhone 14 Pro. Pod kapotou pak tiká nepříliš rozšířený nový čipset Snapdragon 7 Gen1 a počítat můžeme také s 50Mpx hlavním senzorem Sony IMX766. Jeho představení by se mohlo uskutečnit už v únoru letošního roku.

Líbí se vám řada Xiaomi Civi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)