Kolik u nás zaplatíme za Xiaomi 13 Lite? Unikají evropské ceny

xiaomi 13 lite

Nedávno jsme vás informovali o úniku, který se točil okolo chystaného Xiaomi 13 Lite, nejdostupnějšího telefonu z chystané řady Xiaomi 13, kterou čínský gigant pro evropský trh představí již 26. února na veletrhu MWC v Barceloně. Nyní uniká také evropská cena, takže si můžeme udělat alespoň přibližný obrázek o tom, za kolik bude k dostání v České republice.

S touto informací přišel Roland Quandt, který mimochodem pár týdnů zpět odhalil také evropskou cenu řady Galaxy S23 a trefil se na cent přesně. Podle něj bude Xiaomi 13 Lite startovat na 499 eurech, tedy asi 12 000 korunách. Hovoříme o verzi s 8 GB RAM a 128GB úložištěm. Za dvojnásobné úložiště si pak připlatíme 50 eur a dokonce se hovoří i o verzi s 12 GB RAM a 256GB pamětí.

xiaomi 13 lite

Co se týče specifikací, už nyní je jasné, že bude Xiaomi 13 Lite přeznačeným Xiaomi CIVI 2. To se chlubí 6,55palcovým 120Hz AMOLED displejem, čipsetem Snapdragon 7 Gen1, 50Mpx hlavním snímačem, 5000mAh baterií a v neposlední řadě také dynamickým ostrůvkem, který můžeme znát z nových iPhonů.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí Xiaomi 13 Lite?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)