Máme se na co těšit! Vlajkové Xiaomi telefony brzy dorazí na náš trh

xiaomi 13 globální trh

Společnost Xiaomi představila své vlajkové telefony sice už před nějakou dobou, ale pouze na čínském trhu. Nyní zakladatel čínské firmy na Twitteru oficiálně oznámil, kdy se jich dočkáme na globálním trhu, tedy i v Evropě.

Řada Xiaomi 13, která v sobě zahrnuje jak základní, tak i Pro model bude představena již 26. února na veletrhu MWC 2023 v Barceloně. Tisková konference začne v 17:00 našeho času, takže jí budete moci sledovat. Na veletrhu budeme rovněž přítomní, takže se můžete určitě těšit na nějaké první dojmy.

Tuto informaci potvrdil na svém Twitteru zakladatel Xiaomi, Lei Jun. Přiložil ke svému tweetu screenshot, ve kterém se ptá ChatGPT, kdy bude představena řada Xiaomi 13. Vzhledem k tomu, že má tento bot databázi jen do roku 2021 pochopitelně odpověděl, že neví. Následně vyzval, aby si datum 26. února přidal do své databáze. Pokud se o řadě Xiaomi 13 chcete dozvědět více informací, rozhodně mrkněte na náš prosincový článek, ve kterém se dozvíte klíčové specifikace.

Jak se těšíte na další vlajkové Xiaomi telefony?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)