Xiaomi si nechalo zaregistrovat nástupce řady 11T. Co o ní víme?

xiaomi 11t

Společnost Xiaomi na nás v posledních letech chrlí jeden telefon za druhým a v dohledné době bychom se měli dočkat nástupce oblíbené řady Xiaomi 11T. Na americkém úřadě FCC si totiž nechal čínský gigant zaregistrovat zařízení, které nechal interně poznačit pod číslem 22071212AG, což by mělo být základní Xiaomi 12T. Dozvěděli jsme se však i informace o Pro modelu.

Řada Xiaomi 12T certifikována na FCC

Chystané mobily mají kódová označení plato (základní model) a mayfly (Pro varianta), přičemž na čínském trhu budou mobily známé pod řadou Redmi K50S. Základní telefon by měl dostat 8 GB operační paměti RAM a 128/256GB úložiště. Pokud byste měli zájem o Pro verzi, ta by měla být nabízena s až 12 GB RAM.

xiaomi 12t fcc

Dočkat bychom se měli také čipsetu Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, základní varianta zřejmě dorazí s čipem od MediaTeku, stejně jako aktuální generace. Na pódiu bychom se této dvojice měli dočkat ve třetím či čtvrtém čtvrtletí letošního roku. Mimochodem aktuální generace se dá nyní pořídit za poměrně zajímavé peníze, pokud byste si o ní chtěli dozvědět více informací, určitě mrkněte na naší recenzi.

Jak se těšíte na řadu Xiaomi 12T?

Zdroj: gizmochina.com

 

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)