Design Xiaomi 12S Ultra kompletně odhalen. Co vy na něj?

xiaomi 12s ultra

Už zítra dojde v Číně na uvedení dlouho očekávané vlajkové řady Xiaomi 12S. Ta v sobě bude zahrnovat tři modely – Xiaomi 12S, Xiaomi 12S Pro a Xiaomi 12S Ultra a právě poslední zmíněný model uniká na oficiálním plakátu.

Design Xiaomi 12S Ultra už není tajemstvím

Přibližně před týdnem se čínský gigant pochlubil s designem Xiaomi 12S a Xiaomi 12S Pro, Ultra varianta ale zůstával záhadou. Na sociální síti Weibo však nyní uniká oficiální prospekt, kde se mobil vystavuje v celé své kráse. Na první pohled vypadá úplně stejně, jako Xiaomi 12 Ultra, který by tím pádem vůbec nemusel vyjít, respektive by se měl označovat jako Xiaomi 12S Ultra. Všimnout si můžeme také kožených zad, ale dle některých spekulací má přijít i verze s keramickými zády.

Vlajková loď se pochlubí také hlavním fotoaparátem Sony IMX989 o velikosti jednoho palce, což firma potvrdila už dříve. Počítat můžeme také s 6,7palcovým AMOLED panelem s LTPO technologií a QHD+ rozlišením, čipsetem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 nebo 12GB LPDDR5 RAM.

Jak se těšíte na Xiaomi 12S Ultra?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)