Xiaomi 12S se ukáže už za pár týdnů. Oslní foťáky Leica i brutálním výkonem

xiaomi 12s leica

Je tomu jen pár dní, co jsme vás informovali o oficiálním oznámení společností Xiaomi a Leica o tom, že spojují síly. S tím se samozřejmě také pojí fakt, že Leica ukončuje dlouholeté partnerství s firmou Huawei. První telefon od Xiaomi s fotoaparáty Leica uvidíme již v červenci a spekulace ukazují na to, že půjde o novou řadu Xiaomi 12S.

Xiaomi 12S dorazí s fotoaparáty Leica

Podle posledních informací má čínský gigant na trh přinést dva modely – Xiaomi 12S a Xiaomi 12S Pro. Obě zařízení jsme mohli již vidět v databázi IMEI a očekává se, že po debutu v Číně ji uvidíme také na globálním trhu, což by dávalo i z pohledu firmy Leica smysl. Zatím ale nevíme, zda se bude podílet na fotoaparátech pouze softwarově (hovořilo se o exkluzivních filtrech), nebo zda bude zásah větší.

xiaomi 12s leica

Všeobecně ale půjde o vylepšené vlajky Xiaomi 12, takže můžeme počítat s nekompromisní výbavou v podobě 120Hz AMOLED displeje nebo třeba nedávno oznámeného čipu Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1.

Jaké máte od Leica foťáků očekávání?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)