Tato fotografie potvrzuje klíčový hardware Xiaomi 12 Ultra

xiaomi 12 ultra

O spolupráci mezi firmami Xiaomi a Leica jsme vás informovali už před několika dny. Šuškalo se o ní několik měsíců a konečně jsme se tuto zprávu, která potěší snad každého nadšence čínských mobilů dozvěděli oficiálně. V podstatě každý den slýcháme o spekulacích, které s touto informací nějak souvisí.

Xiaomi 12 Ultra skutečně dostane foťáky Leica

Nyní nám populární leaker Digital Chat Station ukázal fotografii/render, na kterém se nachází Xiaomi 12 Ultra s logem Leica na zadní straně vedle modulu fotoaparátů. Šlo by mimochodem o vůbec první mobil (vyjma vlastního Leica 1) s logem. Třeba Huawei měl vždy pouze nápis, ale logo nikdy nepoužil. Vypadá to, že právě Xiaomi 12 Ultra bude mezi prvními mobily, které nám dají ochutnat sílu (nebo naopak zklamání) této spolupráce.

xiaomi 12 ultra

Kromě něj se má brzy ukázat také řada Xiaomi 12S. Ta má rovněž dostat foťáky, které byly vytvořeny spolu s firmou Leica.

Co od spolupráce očekáváte?

Zdroj: GSMArena, letsgodigital

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)