Jeden z nejočekávanějších telefonů od Xiaomi má přijít na trh v květnu

xiaomi 12 ultra leica

Řada Xiaomi 12 se nedávno konečně podívala také na globální trh, což je jistě pro potenciální zákazníky skvělá zpráva. Prozatím to nejlepší, co dokáže čínská firma nabídnout je Xiaomi 12 Pro, které nabízí čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, hned tři 50Mpx fotoaparáty, reproduktory Harman/Kardon, 120W nabíjení nebo nádherný AMOLED panel s rozlišením 3200 x 1440 pixelů a LTPO technologií. Pokud ale máte zájem o něco ještě lepšího, možná se brzy dočkáte.

Xiaomi 12 Ultra se má představit již v květnu

Očekávaný telefon Xiaomi 12 Ultra má přijít podle nejnovějších informací na trh v květnu. V tento datum se ukáže v Číně, na další trhy se tedy dostane během dalších měsíců. Můžeme tedy jen doufat, že se telefonu dočkáme dříve, než tři měsíce po představení, jako tomu bylo u telefonů Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro.

Telefon by měl kromě špičkového výkonu, nádherného displeje nebo 4900mAh baterie s podporou 120W nabíjení nabídnout také fotoaparáty Leica, kterými se mohou pyšnit mobily od Huawei.

Jak se těšíte na Xiaomi 12 Ultra?

Zdroj: GSMArena, letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)