Šílenost: Bude takhle vypadat Xiaomi 12 Ultra?

xiaomi 12 ultra

Loni v prosinci došlo konečně na představení telefonů Xiaomi 12, které se mají brzy objevit také v Evropě. Zahrnuje v sobě (zatím) tři modely – Xiaomi 12, Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 12X. Také vám jeden model chybí? Správně. Čínský gigant totiž nakonec nepředstavil svou nejvýkonnější vlajku v podobě Xiaomi 12 Ultra. Podle posledních informací se objeví na trhu v březnu.

Xiaomi 12 Ultra možná přijde s Leica fotoaparáty

Pod kapotou tohoto modelu má tikat samozřejmě Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 a nyní se jeden z leakerů na sociální síti Weibo pochlubil s detaily ohledně designu. Podle něj má telefon dostat velký kruhovitý zadní fotoaparát, který pokrývá téměř celou horní část zadní strany. Osobně se nám tento nápad příliš nelíbí, ale uvidíme jak bude vypadat v praxi. Bude se v něm nacházet hned několik fotoaparátů včetně teleobjektivu a kvalitního ultraširokého snímače.

Xiaomi 12 Ultra

Podle dalších zdrojů bude Xiaomi 12 Ultra prvním telefonem od této čínské firmy, který se bude na zádech pyšnit nápisem Leica. Už nějakou dobu totiž spolupracují a ze zkušenosti víme, že Huawei dělá spolu s touto značkou velmi dobré fotoaparáty.

Jak se těšíte na Xiaomi 12 Ultra?

Zdroj: gizchina.com, en.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)