Xiaomi 12 Ultra má dostat věc, kterou firma zrušila u Mi 11 Ultra. Oceníte ji?

xiaomi 12 ultra

O řadě Xiaomi 12 jsme letos slyšeli už několikrát. Přestože se ukázala základní i Pro varianta, obecně se očekává, že dojde na představení minimálně jednoho dalšího modelu. Je jím samozřejmě Xiaomi 12 Ultra (možná Xiaomi MIX 5), ačkoliv si mnoho fanoušků přeje také debut Xiaomi 12 mini.

Xiaomi 12 Ultra přijde s QHD+ AMOLED displejem

Čínská firma nám dělá trochu zmatek v rychlosti nabíjení. Původní Xiaomi 10 Ultra totiž podporovalo 120W kabelové nabíjení, ovšem o rok mladší Mi 11 Ultra umí už “pouze” 67W. Podle jednoho z nejdůvěryhodnějších leakerů, Digital Chat Station se ale Xiaomi rozhodlo vrátit vymodlených 120 W, které budou nabíjet 4860mAh baterii. Ještě aby ne, když jím disponuje třeba Xiaomi 11T Pro, které se pohybuje v úplně jiné cenové kategorii.

Xiaomi 12 Ultra

Leaker rovněž prozradil, že dominantou celého telefonu bude AMOLED displej od Samsungu s QHD+ rozlišením a vysokou obnovovací frekvencí. Na zadní straně bychom měli nalézt velký kruhovitý snímač v čele s 50Mpx hlavním senzorem. Přítomný zde však bude také 48Mpx ultraširoký snímač a 48Mpx teleobjektiv. Firma bohužel dosud na vlajkovou loď nijak neupoutala, ovšem představení by nemělo trvat příliš dlouho.

Co očekáváte od Xiaomi 12 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)