Takhle mají vypadat záda Xiaomi 12 Ultra. Kde jsme to jen viděli?

Xiaomi 12 Ultra rendery barvy záda fotoaparáty

Kromě telefonů Xiaomi 12, Xiaomi 12X a Xiaomi 12 Pro (ke kterým mimochodem před pár dny unikly evropské ceny) se očekává také příchod úplně nejsilnější varianty Ultra. K té zatím neznáme datum uvedení, nicméně pár úniků už alespoň nastínilo, jak bude telefon vypadat. K dosavadním snímkům se nyní přidávají dva další, které zachycují černou a bílou variantu a taktéž vycházejí z doposud prosáklých informací o designu. A ten asi úplně originální nebude.

Při pohledu na rendery je zřejmé, že Xiaomi hodlá u nejnovější Ultra varianty vsadit na kulatý panel se zadními fotoaparáty, který má mít jeden senzor uprostřed a tři další plus blesk “vysázené” na vnějším kruhu. S něčím podobným už poměrně dávno přišly telefony Huawei Mate a téměř totožná záda mají i nedávno uvedené telefony z řady Honor Magic4. Na druhou stranu… kolem panelů s čočkami toho už moc k vymýšlení není a hlavní bude vždy zejména výsledek focení.

Jak se vám líbí odhadovaný vzhled Xiaomi 12 Ultra?

Zdroj: xtoday

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)