První Xiaomi mobil dostává konečně Android 13. Na MIUI 14 si ale ještě počkáme

xiaomi 12 pro android 13

Xiaomi v těchto chvílích věnuje hromadu úsilí tomu, aby konečně aktualizovala své telefony na Android 13. S tím se pojí ovšem také nadstavba MIUI 14, okolo které je v posledních týdnech až podezřelé ticho. Nyní byl ale první mobil od čínské firmy přece aktualizován.

V Číně se začala šířit aktualizace s označením V13.2.4.0.TLBCNXM, která na model Xiaomi 12 Pro přináší Android 13 s nadstavbou MIUI 13.2. Jedná se o stabilní betu, což je většinou poslední bod předtím, než se začne šířit na všechny telefony. Pokud se samozřejmě neobjeví žádné problémy. Aktualizace mimo jiné přináší také říjnové bezpečnostní záplaty.

Jak vidíte, firma sice dokázala doručit aktualizaci na nový Android, avšak nadstavba zůstává původní. Těžko říct, zda má Xiaomi opravdu nějaké problémy, nebo zda se s představením čeká na řadu Xiaomi 13, snad brzy dostaneme nějakou relevantní odpověď.

Co očekáváte od nadstavby MIUI 14?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)