Na internet unikly první reálné fotografie Xiaomi 12 Lite

Xiaomi 12 Lite reálné fotografie únik

Společnost Xiaomi v tuto chvíli na evropských trzích prodává z dvanácté série vlajkových telefonů již tři modely – Xiaomi 12, Xiaomi 12X a Xiaomi 12 Pro (testovali jsme) – nicméně jen u nich v případě této řady určitě nezůstane. Již delší dobu se hovoří a šíří různé úniky také o variantách Xiaomi 12 Ultra a Xiaomi 12 Lite, které by měly poslední vlajkové portfolio ještě značně rozšířit. U druhého zmíněného telefonu nyní máme k dispozici úplně první reálné fotografie.

Snímky, které byly původně publikovány na Weibo a poté sdíleny také na Twitteru, potvrzují například přítomnost tří zadních fotoaparátů, kterým má šéfovat již dobře známý 108Mpx senzor od Samsungu. Vzhled zad bude korespondovat se zbytkem telefonů v této sérii. Rovněž je jasné, že dojde na plochý displej a že čtečka na otisky prstů se bude nacházet pod ním, nikoli například na tlačítku napájení.

Z dalších parametrů dřívější úniky slibují například procesor Qualcomm Snapdragon 778G či vylepšený 778G+, maximální paměťovou kombinaci 8/256 GB, 120Hz displej, 67W nabíjení nebo systém MIUI 13.

Kolik myslíte, že bude Xiaomi 12 Lite stát?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)