TOPlist

Xiaomi v Evropě brzy představí parádní mobil se skvělým displejem, 50Mpx foťákem a slušnou cenou

Xiaomi 12 Lite 5G NE

Společnost Xiaomi představila teprve nedávno nástupce v Číně populárního Xiaomi CIVI, které se původně mělo objevit i na globálních trzích. Tak se ale nakonec nestalo, ovšem podle dostupných informací se mobil objeví i u nás pod označením Xiaomi 12 Lite 5G NE.

To, že se bude jednat o mobil, který bude představený na globálním trhu dokazuje označení 2210129SG v IMEI databázi, kde písmeno G značí „global“. Co se týče specifikací, dostaneme prý úplně stejný mobil, jakým je Xiaomi CIVI 2. Počítat tedy můžeme s 6,55palcovým AMOLED panelem s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a 240Hz vzorkovací frekvencí, čipem Snapdragon 7 Gen1, 4500mAh baterií či 50Mpx hlavním snímačem.

Xiaomi Civi 2 Unboxing & Camera Test [English]

Xiaomi Civi 2 Unboxing & Camera Test [English]

Výřez v displeji navíc připomíná Dynamic Island v nových iPhonech. K jeho představení by mělo dojít ještě letos, přičemž cena by se měla pohybovat okolo hranice 10 000 korun v případě základní varianty s 6 GB RAM a 128GB úložištěm.

Jak se vám líbí Xiaomi CIVI 2?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)