Xiaomi 11T Pro má brzy dostat Android 12 s MIUI 13. Těšíte se?

Xiaomi 11T Pro Android 12

V září minulého roku představila společnost Xiaomi velmi zajímavý mobil Xiaomi 11T Pro, který jsme pro vás recenzovali. S odstupem času musíme říct, že šlo o jeden z nejzajímavějších telefonů, který jsme měli za rok 2021 v ruce. Nyní to vypadá, že by mohl brzy dostat systém Android 12 s nadstavbou MIUI 13.

Xiaomi 11T Pro má brzy dostat Android 12 s MIUI 13

S touto informací přišel web MySmartPrice. Telefon má být totiž brzy představen v Indii a bude na něm předinstalovaný systém MIUI 12.5 Enhanced Edition, ovšem s tím, že by měl dostat zanedlouho aktualizaci právě na MIUI 13. Už nějakou dobu víme, že Xiaomi 11T Pro dostane aktualizace systému po dobu tří let, takže bychom se měli dočkat až Androidu 14 a s bezpečnostními aktualizacemi počítáme čtyři roky.

Zpráva sice pojednává o aktualizaci pouze v Indii, ovšem dá se očekávat, že se ji dočkáme brzy také v Evropě a zároveň půjde o jeden z prvních Xiaomi telefonů, který se bude moci Androidem 12 pochlubit.

Dostane i váš Xiaomi mobil Android 12?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)