TOPlist

Stahujte! Tohle povedené Xiaomi konečně dostává nový Android a HyperOS

Xiaomi 11T Pro HyperOS
  • Xiaomi rozšiřuje HyperOS na další povedený telefon
  • Model 11T pro vyšel skoro před třemi lety
  • Spolu s novou nadstavbou konečně dostává i Android 14

Nadstavba HyperOS nahrazuje MIUI a postupně se dostává na další zařízení Xiaomi, Redmi a POCO. Tentokrát jej výrobce rozšiřuje na velmi povedený smartphone z října roku 2021, Xiaomi 11T Pro, a to i s novější verzí operačního systému Android.

Xiaomi 11T Pro dosud využívalo Android 13 a uživatelské rozhraní MIUI 14, na trh bylo nicméně uvedeno s Androidem 11 a MIUI 12. Dlouze vyhlížená aktualizace na HyperOS, která se nyní rozšiřuje k evropským majitelům telefonu, je téměř určitě posledním velkým updatem, kterého se model 11T Pro dočká. Jedná se totiž o jeho třetí přechod na novější Android.

xiaomi 11t pro zadní strana

Aktualizace na Android 14 a HyperOS pro Xiaomi 11T Pro nese označení OS 1.0.1.0 UKDEUXM a má celkovou velikost 5,2 GB. Jak dále upozornil server Gizmochina, součástí je také dubnová sada bezpečnostních záplat.

Xiaomi 11T Pro vyšlo s procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G (5nm výrobní technologie) a 5 000mAh baterií s podporou rychlého 120W dobíjení. My v redakci jsme si telefon kdysi chválili například pro jeho parádní 120Hz AMOLED displej, kvalitní hlavní fotoaparát nebo spolehlivé reproduktory.

Už se HyperOS dostal na vaše Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)