Xiaomi 11T Pro dostává po celém světě Android 12 s MIUI 13. Už ho máte?

xiaomi 11t pro android 12 miui 13

Xiaomi 11T Pro byl dle našeho názoru jedním z nejpovedenějších telefonů minulého roku. Budget vlajky máme obecně rádi a spolu s realme GT šlo o příjemná překvapení. Na představení telefonu došlo v září, přičemž na telefonu běžel až doteď systém Android 11 s nadstavbou MIUI 12.5 a to i přestože některé levnější telefony, jako třeba Redmi 10 běží na Androidu 12.

dostává Android 12 s MIUI 13

Nyní ale přichází skvělá zpráva pro všechny majitele Xiaomi 11T Pro. Od včerejška totiž čínská firma rozesílá aktualizaci na MIUI 13, které je postavené na Androidu 12 a to po celém světě. Můžeme tedy počítat s několika novinkami jako jsou přepracované widgety, nové tapety nebo možnost otevírat aplikace z postranního panelu a zobrazovat je jako plovoucí okna.

Nová nadstavba je však zaměřená také na optimalizaci, takže můžeme očekávat vylepšenou stabilitu či lepší energetickou efektivitu. Pokud tedy telefon máte, mrkněte do Nastavení > Aktualizace softwaru, zda jej náhodou nemáte také k dispozici.

Už máte ve svém telefonu MIUI 13?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)