TOPlist

Populární Xiaomi 11 Lite 5G NE dostává důležitou aktualizaci. Už ji máte?

xiaomi mi 11 lite 5g ne aktualizace

Xiaomi představilo model 11 Lite 5G NE v Česku teprve před několika týdny. Jde o cenově vůbec nejdostupnější telefon z řady Mi 11, přičemž nyní dostává poměrně důležitý update v podobě MIUI 12.5 Enhanced Edition.

Xiaomi 11 Lite 5G NE dostává MIUI 12.5 Enhanced Edition

Telefon má v sobě po vybalení předinstalovaný systém MIUI 12.5 založený na Androidu 11 a nyní vidíme první aktualizaci. Ta je v současnosti dostupná v Turecku a Indii pod označením V12.5.4.0.RKOTRXM a stejně jako každá jiná OTA aktualizace od čínské firmy se rozšiřuje postupně. Teoreticky může trvat ještě pár dní, než se dostane k ostatním uživatelům. Xiaomi 11 Lite NE 5G slibuje jako jeden z vůbec prvních telefonů od Xiaomi tříleté aktualizace Androidu a čtyři roky bezpečnostních aktualizací. Teoreticky tedy na mobil dorazí i Android 14.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Review | New-ish Edition

Xiaomi 11 Lite 5G NE Review | New-ish Edition

MIUI 12.5 Enhanced Edition se zaměřuje na optimalizaci a výdrž baterie. Funkce jako Atomic Memory navíc optimalizuje využití RAM paměti a snížila se také celková spotřeba u většiny mobilů o více než 8 % . Pokud tedy aktualizaci máte už dostupnou, není na co čekat.

Už máte MIUI 12.5 Enhanced Edition?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)