TOPlist

Xiaomi Mi 9 Pro 5G bude mít zakřivený displej. Kdy se představí?

xiaomi mi 9 pro

Společnost Xiaomi před nedávnem potvrdila, že chystaná událost, kde představí dva nové vlajkové telefony ze série Mi 9 a Mi Mix je stanovena na datum 24. září 2019. Kromě toho včera manažerka značky Cici Wei zveřejnila plakát, který se týká Mi 9 Pro 5G kde zařízení zároveň odkrývá zakřivený displej.

Dle nejnovějších spekulací bude Xiaomi Mi 9 Pro 5G vybaven tím nejlepším. Očekáváme tedy čipset Qualcomm Snapdragon 855+,8 GB operační paměti a modem Qualcomm X50 5G, který obstará Podporu 5G sítí. Nebude chybět ani Mi Charge Turbo, bezdrátové nabíjení s podporou až 30 W. Kapacita baterie pak dosáhne na hodnotu 4 000 mAh a na zadní straně očekáváme trojici fotoaparátů, z nichž bude mít hlavní čip ISOCELL Bright HMX rozlišení 108 megapixelů. Sekundovat mu bude teleobjektiv s ultraširokým snímačem. Xiaomi tento čip odebírá od Samsungu, který má příští rok představit telefon se stejným snímačem.

xiaomi mi 9 pro

Displej potom zůstane stejný, jako v případě klasického Xiaomi Mi 9, tedy 6,39″AMOLED s rozlišením 2340 x 1080. Spekuluje se také o opuštění čísel. Nové Xiaomi by se mohlo jmenovat Mi Mix Alpha.

Těšíte se na Xiaomi Mi 9 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)