TOPlist

Xiaomi má geniální 10 000mAh powerbanku do kapsy za super cenu

xiaomi powerbanka 10000mAh
  • Xiaomi 10000mAh Pocket Edition je nová malá powerbanka
  • Podporuje až 22,5W nabíjení
  • V přepočtu vychází asi na 400 korun bez daně

Společnost Xiaomi právě uvedla na trh powerbanku Xiaomi 10000mAh Pocket Edition, která se chlubí malými rozměry a jak už samotný název říká, můžete si ji dát klidně i do kapsy. Nabízí dostatečnou kapacitu, rychlé nabíjení a cena zůstala nízko. V tuto chvíli se prodává pouze v Číně, ale dalo by se předpokládat, že se objeví za pár týdnů i na Aliexpressu.

Powerbanka disponuje kapacitou 10 000 mAh, což je dostatečná hodnota pro nabití Xiaomi 13 (až 1,7x), iPhone 14 (až 2x) nebo dokonce Nintenda Switch. Podporuje až 22,5W nabíjení, jablečné mobily pak umí nabíjet výkonem až 20 W, pokud nabíjíte skrz USB-C/Lightning kabel. Vedle USB-C se nachází také klasické USB-A. Můžete tak nabíjet dvě různé zařízení současně a pokud je to potřeba, tak klidně powerbanku zároveň dobíjet.

Xiaomi 10000mAh Pocket Edition obsahuje hromadu ochranných prvků, ať se bavíme o přepětí, ochraně proti nadproudu či přebití. V tuto chvíli je dostupná za cenu 129 juanů, což je asi 400 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou powerbanku používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)