TOPlist

Do Windows 11 se vrací šikovná funkce pro rychlé otevření dokumentů

windows 11 seznamy odkazů
  • Windows 11 trpí absencí mnoha funkcí, které předchozí verze uměly
  • Jednou z nich se seznam odkazů na poslední otevřené soubory
  • Tato funkce se teď objevuje v programu Insider, finální verzi lze čekat brzy

Microsoft v seznamu nových funkcí Windows 11 v Insider kanálu zmínil návrat seznamu odkazů po kliknutí na ikonu aplikace. Tato funkce je dobře znáná z Windows 10, ale ve Windows 11 chyběla.

Ačkoliv jsou Windows 11 dobrý operační systém, trpí jedním zvláštním neduhem. Spousta funkcí, která byla v předchozích verzích systému plně funkční, zmizela. Naštěstí se některé vrací zpět, jako ta dnešní. Pokud se přihlásíte do Insider kanálu, můžete si stáhnout nejnovější verzi Windows 11 a vyzkoušet si „novinku“ hned sami.

windows-11-insider

Až budete mít funkci aktivní, stačí kliknout pravým tlačítkem na ikonu aplikace, která seznamy odkazů podporuje (např. Excel) a zobrazí se vám onen seznam.

windows 11 seznam souborů

Tato funkce přináší zrychlení při práci, pokud otevíráte často ty samé soubory. Kdy se funkce objeví ve stabilním vydání, není bohužel známo.

Chybí vám ve Windows 11 seznam odkazů?

Zdroj: blog Windows 11

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)