TOPlist

Microsoft chystá do Windows 11 hromadu novinek. Těšíme se snad na všechny

windows 11 novinky
  • Microsoft chystá do Windows 11 velké novinky
  • Kromě AI funkce Windows Copilot se změní také Nastavení a směšovač hlasitosti
  • Dojde také na nativní podporu formátů jako RAR, TAR či 7-zip

Microsoft chystá pro Windows 11 hned několik nových funkcí. Tou nejočekávanější je bezesporu Windows Copilot, umělá inteligence, která bude schopna reagovat na vaše příkazy přímo v počítači. Chystají se ale také některé další změny, které zpříjemní používání tohoto systému.

Kromě zcela nového směšovače hlasitosti, který bude mnohem rozsáhlejší se přepracovala také domovská karta Nastavení. Na ní uvidíme několik důležitých aspektů jako je správa úložiště OneDrive, důležitá oznámení týkající se zabezpečení, ale třeba také aktuálně nastavený vzhled, který půjde na jedno kliknutí změnit. Karta Doporučená nastavení využívá hloubkovou analýzu, která vám nabídne nastavení nejčastěji vyhovující uživatelským potřebám. Změny, které budete chtít provést tedy uvidíte rovnou na domovské kartě.

windows 11 nastavení

Kromě všech výše zmíněných novinek se do Windows 11 Preview build 23493 dostává také nativní podpora formátů RAR, TAR a 7-zip, o čemž jsme vás informovali v jednom z předchozích textů. V tuto chvíli ale není jasné, kdy se změny dotknou i uživatelů, kteří nepoužívají preview verzi.

Announcing Windows Copilot

Announcing Windows Copilot

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Na jakou novinku se ve Windows 11 těšíte nejvíce?

Zdroj: TechRadar

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)