Příchod další velké Windows 11 aktualizace je na spadnutí. Na co se těšit?

windows 11 moment 3 update
  • Jen pár měsíců po velké Moment 2 aktualizaci se máme dočkat verze Moment 3
  • Ta přinese do Windows 11 hned několik zajímavých funkcí
  • Vydání bychom se mohli dočkat už v květnu letošního roku

Microsoft sice vydal velkou aktualizaci Moment 2 pro Windows 11 teprve na konci února a už brzy se dočkáme dalšího většího updatu Moment 3. Předchozí aktualizace byla opravdu gigantická a přinesla kupříkladu integrovaného chatbota Bing. V té nadcházející se však dočkáme také několika užitečných změn a nových funkcí.

Aktualizace Moment 3 bude dle všeho vydána v květnu nebo červnu letošního roku. Novinka byla omylem potvrzena Microsoftem na stránce podpory pro aktuální verzi systému. Podpora sekund v hodinách na hlavním panelu měla být součástí aktualizace Moment 2, avšak firma si ji nakonec schová až do té nadcházející.

Mezi hlavní novinky bude patřit funkce “Access Keys”, která nám bude ukazovat praktické klávesové zkratky. Dále se můžeme těšit na funkci živého sledování kernel jader ve Správci úloh, které může potenciálně odhalit některé problémy. Vylepšení se dostane také na nabídku Start, která projde lehkým redesignem a nabídka “Doporučené” změní svůj název na “Pro vás”. Kopírování kódů vícefázového ověření přímo z notifikací do aplikací a prohlížeče pak usnadní pár sekund a můžeme ho znát už několik let z Androidu. Rozhodně se tedy máme na co těšit.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste zatím spokojení s Windows 11?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)