TOPlist

Největší Windows 11 aktualizace nabízí řadu novinek v čele s integrovaným ChatGPT

windows 11 novinky

Společnost Microsoft na svém oficiálním blogu představila novou aktualizaci pro systém Windows 11. Tvrdí, že jde o vůbec největší update pro stále relativně nový systém, který přináší řadu novinek v čele s integrovaným vyhledáváním Bing, které je postaveno okolo ChatGPT-4.

Vyhledávání bude k dispozici na hlavním panelu ve vyhledávání. Uživatelé budou moci snadno klepnout na ikonku lupy a začít komunikovat s chatbotem. Můžete jej použít na cokoliv, ať už se jedná o vyhledání návodu, rezervaci jízdenek nebo třeba generování obsahu, stejně jako je tomu u ChatGPT. Microsoft totiž před nějakým časem koupil velký podíl v OpenAI a plánuje jeho integraci do vyhledávání Bing, které je nastaveno jako výchozí v prohlížeči Microsoft Edge. V nejbližších měsících tedy uvidíme velice zajímavou bitvu mezi Microsoftem a Googlem, který rovněž chystá bota označovaného jako Bard. Integrace do nejpoužívanějšího počítačového operačního systému je pro Microsoft velice silnou kartou.

Introducing the new Bing in Windows and More

Introducing the new Bing in Windows and More

Vylepšení se dočká také Poznámkový blok, konkrétně půjde o podporu karet. Nebudete tedy muset mít otevřený každý dokument zvlášť, ale můžete mezi nimi snadno přepínat v rámci jedné otevřené aplikace. Mimo to se bude postup automaticky ukládat a některých změn dozná také jeho design.

🖥️ Revoluční aktualizace Windows 11 přináší ChatGPT a další vychytávky. Pohřbí Google? 🪦

🖥️ Revoluční aktualizace Windows 11 přináší ChatGPT a další vychytávky. Pohřbí Google? 🪦

Do nástroje Výstřižky se dostane funkce nahrávání obrazovky, takže nebude nutné stahovat pro dnes již primitivní úkon aplikaci třetí strany. Za zmínku stojí také nová funkce u správy napájení, která má ještě více šetřit energii, nový design některých nativních aplikací i možnost propojit počítač s iPhonem. Aktualizace by měla být pro všechny dostupná ještě v březnu s tím, že se začala šířit na konci února.

Co říkáte na integraci ChatGPT do Windows?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)