Windows 10 funguje na OnePlus 6T. Spustit jdou i počítačové 3D hry

oneplus 6t windows 10 emulace

Výkon mobilních telefonů se každým rokem zvyšuje a zvyšuje. Qualcomm již připravuje dokonce své čipsety pro Windows 10 zařízení. A to i díky tomu, že tento systém začal podporovat ARM procesory. A právě toho využili vývojáři. Už v minulosti dokázali spustit Windows 10 na Pixelu 3 XL. Nyní se dostalo na OnePlus 6T. Rovnou ale ukázali i spuštěnou hru, která přes telefon fungovala. A to Call of Duty Modern Warfare 2.

Windows 10 na Androidu? V budoucnosti možná nebude problém

Hned v několika tweetech ukázal uživatel s přezdívkou NTAuthority, jak funguje systém od Microsoftu na OnePlus 6T. A to včetně několika aplikací, mezi nimi i Google Chrome. Nejpůsobivější demo však bylo spuštění a hraní Call of Duty: Modern Warfare 2. Což je 3D akční hra, která je sice staršího data, ale vůbec není postavena na architektuře, na které běží telefony.

Sám o sobě by asi i výkon OnePlus 6T, který má Snapdragon 845 stačil na spuštění a plynulé hraní Call of Duty: Modern Warfare 2. Nicméně kvůli tomu, že telefon musí PC s architekturou x86 emulovat, tak výsledný výkon ve hře není tak ideální. Hra se pohybuje pod třiceti snímky za sekundu. I tak se jedná o velký krok dopředu a zanedlouho už bychom mohli poměrně jednoduše hrát starší PC hry pomocí telefonu.

Co říkáte na emulaci Windows 10 na Android telefonech?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)