Pamatujete na legendární Winamp? Zřejmě se chystá něco velkého

winamp android

Zřejmě každý, kdo pravidelně používal mezi lety 1997-2013 alespoň jednou použil dnes již legendární (a bohužel zatím stále mrtvý) prográmek Winamp. Jednalo se rozhodně o jeden z nejúspěšnějších hudebních přehrávačů a nyní se chystá jeho velký návrat.

Před 7 lety koupila Winamp společnost Radionomy, ovšem od té doby se s ním nic velkého nedělo. Vyšlo pár aktualizací a ačkoliv program jako takový stále funguje, jistě by se mezi námi nenašlo příliš jedinců, kteří stále poslouchají offline hudbu. Streamovací služby jako Spotify, Deezer, Apple Music nebo Tidal za nás totiž řeší to, kde hudbu seženeme, a vybere nám ve většině případů dostatečnou kvalitu pro náš poslech. Webové stránky nyní lákají s novým logem beta testery, ačkoliv nic konkrétního se neprozrazuje.

winamp

Hovoří se pouze o spojení fanoušků s umělci. Je tak stále ve hvězdách, zda půjde o streamovací platformu, vylepšený prográmek nebo třeba rovnou sociální síť pro hudební umělce. Pod tímto pojmem si lze představit spoustu věcí. Pokud vás však novinky ohledně Winampu zajímají, můžete se na jejich webu zaregistrovat jako tester.

Jak často jste dříve používali Winamp?

Zdroj: winamp

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)